Ads 468x60px

Erke Group

5 Ağustos 2011 Cuma

Leffer Diyafram Duvar Grableri

soilmec
 Leffer Diyafram Duvar Grab
Leffer Firması 1946 yılında Almanya da hans Leffer tarafından kurulmuştur. 114000m2 alanda 35000m2 kapalı olma üzere 800 işçisiyle yarım asrı geçen bir süredir özel çelik imalatlarını başarıyla sürdürmektedir.Dünyanın önde gelen çelik işleme tesislerinden bir tanesidir.600ton ağırlık 100m boy ve 7m çaplı bir parçayı tek parça halinde işleyebilme kapasitesine sahiptir. Özellikle bu türlü imalatlar denizüstü platformlarda gerekmektedir.

İmalatlarını basınç tankları ve Zemin teknolojilerinde kullanılan Diyafram Duvar Grab, Halatlı mekanik Grap ve Halatlı Tırpan imalatlarını sürdürmektedir.

 Leffet Diafram Duvar Grab


Türk zemin firmalrının çok yakından tanıdığı Leffer Firması 1960 lı yılların başından beri Türk Mütaahhitlerinin hizmetindedir.LefFer Genel Müdürü Bay  Hans Leffer ilk türk müşterilerinin STFA olduğunu bildirmektedir.

 Leffer Diafram Duvar Grabi Erke Servisince Kuruluyor

Lefffer Zemin Makinaları konusundaki uzmanlığını en son Geoteknik Firmasına teslim ettiği Leffer Mekanik grap ile bir kez daha kanıtlamıştır. Leffer SWG3.2-6/800-1200 Modeli Diyafram Duvar Grabi ile birlikte 800x2800 ve 1200x2800 çeneleride(jaws) beraberinde getirmişlerdir.

 Leffer Diafram Duvar Grabi Erke Servisince Kuruluyor 

Leffer’in Mekanik Diyafram Duvar Grabinde köşeli ve yuvarlak tip çene seçenekleri mevcuttur. Çeneler,halatlar ve halat makaraları, hiçbir sorun olmaksızın şantiye sahasında yerlerine takılabilir. Çenelerin dişleri değiştirilebilir, hafif tırpanlama işleri de yapılabilir. Bütün halat ve klavuz makaraları hassasiyetle ölçülendirilmiştir , bakım gerektirmeyen yağlı rulmanlar kullanılmıştır.

 Leffer Diafram Duvar Grab 

LefferIn imalatında yer alan Hidrolik Diyafram Duvar Grabi sürekli ölçüm yapan bir ölçme ve kontrol sistemi ile techiz edilmiştir. Dikey kazım açısında ve yönünde meydana gelebilecek en ufak bir sapmayı bile bu alet sayesinde önceden fark etmek mümkündür. Bu sapma bilgileri anında operatörün önündeki kontrol panelinde de görülecek ve operatör grabin yönünü değiştirerek bu sapmanın önüne geçecektir. Böylece 50 mt den fazla derinliklerde bile son derece düzgün anolar elde edilecektir.Böylece grable yapılan kazı işi mükemmelliğe ulaşmış olacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder